« Svibanj 2024 »

ONLINE SUSRET S UČENICIMA OŠ A.CESARCA KRAPINA
Autor: JASENKA MARMILIĆ, 6. 5. 2024.

Dana 6. svibnja učenice 3. a razreda Nika, Nikol i Marta sudjelovale su u online susretu s učenicama 3. razreda OŠ Augusta Cesarca iz Krapine. Tim susretom ostvarena je suradnička aktivnost eTwinning projekta Knjiga je cool 2 u kojem naša škola sudjeluje.

Učenice su na online susretu preporučile knjige koje vole te iz njih čitale odabrane ulomke. Pažljivo su slušale svoje nove prijateljice iz krapinske škole. Nakon svake knjige razgovarali smo o pročitanome. Na kraju susreta sudionice su razmijenile poticajne poruke o prijateljstvu i čitanju te vrednovale susret pozitivno uz želju da ga ponovimo.

Susret su organizirale knjižničarke Gordana Gregurović Petrović i Jasenka Marmilić, voditeljica eTwinning projekta Knjiga je cool 2.

Filmić s fotografijama susreta možete pogledati na poveznici: Online susret.

Jasenka Marmilić, stručna suradnica knjižničarka