preskoči na sadržaj

Osnovna škola Antuna Mihanovića Petrovsko

Login
Tražilica
Kalendar
« Svibanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Anketa (mala)
Kako provodite zimske praznike?




Korisni linkovi

U skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka roditelji svih učenika OŠ Antuna Mihanovića Petrovsko dali su pisanu suglasnost za objavu fotografija i osobnih podataka učenika.

 
Brankica Matijašec

6.a

HJ

ČET

 

11:50 - 12:35

ČET

 

 

14:20 - 15:05

Antonija Čekolj

6.b.

HJ

SRI

4.sat

10:10 - 10:55

ČET

3.sat

14:20 - 15:05

Martina Zaplatić LK ČET   ČET

3.sat

14:20 - 15:05

Marko Halužan GK PET

5.sat

11:00-11:45

   
Marta Klarić Adanić NJ UTO

2.sat

8:20 - 9:05

UTO

2.sat

13:20 - 14:05

Dubravka Tržić M PON

4.sat

10:10 - 10:55

PON

4.sat

15:10 - 15:55

Ivana Filipec M/TK UTO

3. sat

9:20 - 10:05

UTO

3.sat

14:20 - 15:05

Anita Pacak

5.a

PR/B

UTO

5.sat

11:00-11:45

UTO

3.sat

15:20 - 16:05

Marina Puljko Kulfa K PON

3.sat

9:20-10:05

ČET

5.sat

16:00 - 16:45

Mirjana Matulić F ČET

5.sat

11:00-11:45

UTO

0.sat

11:40 - 12:25

Anica Špiljak P/G UTO

4.sat

10:10 - 10:55

UTO

4.sat

15:10 - 15:55

Jelena Banko P PET

7.sat

12:40 - 13:25

PET

7.sat

17:40 - 18:25

Katarina Muranić

7.b

INF

UTO

4.sat

10:10 - 10:55

UTO

4.sat

15:10 - 15:55

Ivana Gorički INF        
Ana Potrebić TZK SRI

3.sat

9:20-10:05

PON

5. sat

16:00 - 16:45

Ivica Brkić

8.a

VJ

SRI

4.sat

10:10 - 10:55

SRI

4.sat

15:10 - 15:55

Petra Horvat VJ PET

3.sat

9:20-10:05

PET

3. sat

15:20 - 16:05

Andreja Kranjčec

7.a

EJ

UTO

3.sat

9:20-10:05

UTO

5. sat

16:00 - 16:45

Maja Koren Kozina EJ SRI

3.sat

9:20-10:05

SRI

3.sat

15:20 - 16:05

Zvonka Družinec EJ SRI

7.sat

12:40 - 13:25

PET 11:45 - 12:30
Tina Zorko 1.a SRI

3.sat

9:20-10:05

   
Vesna Mikša 2.a ČET

6. sat

11:45 - 12:30

ČET

6. sat

17:45 - 18:30

Andreja Cigula 3.a UTO

6. sat

11:45 - 12:30

UTO

6. sat

17:45 - 18:30

Irena Šimunović 4.a PON

5. sat

11:00 - 11:45

ČET

5. sat

17:00 - 17:45

Vlasta Ptičar 2.a SL        
Mia Mališ 3.a SL PET

5. sat

11:00 - 11:45

PET

3. sat

15:20 - 16:05

Barbara Osredečki 1./4.a SL        

 

preskoči na navigaciju