OBAVIJEST RODITELJIMA
Autor: Katarina Muranić, 30. 8. 2020.

Poštovani roditelji!

Klikom na "opširnije" možete pročitati informacije o organizaciji nastave u našoj školi.

Na temelju Uputa HZJZ-a i MZO-a ,u skladu s materijalno-tehničkim i prostornim uvjetima te specifičnostima naše škole u izradi je Provedbeni plan organizacije i održavanja nastave  za 2020./2021. nastavnu godinu. Kako još uvijek nemamo Odluku o broju razrednih odjela u školskoj godini 2020./2021., ovim  vas putem obavještavamo  o poznatim pojedinostima :

Nastava počinje 7. rujna 2020. ( ZA SVE UČENIKE U ŠKOLI) sa smjenom predmetne  nastave prije podne, a razredne  nastave poslije podne u matičnoj školi.

Područna škola privremeno  ove školske godine također radi u smjenama zbog osiguravanja sigurnosti učenika i djelatnika te udovoljavanju epidemioloških mjera. Raspored smjena još nije moguće utvrditi jer čekamo Odluku o razrednim odjelima.

Udžbenike i radne bilježnice učenici će dobiti prvog dana nastave u školi, pa bi bilo poželjno da u školu ponesu torbu u koju će iste staviti. Obvezno ćete potpisati prijem udžbenika.

Molimo vas da za svoje dijete osigurate zaštitnu masku  za prvi dan nastave, jer će u školi dobiti maske koje je osigurao osnivač KZŽ.

U autobusu svi učenici moraju nositi masku. Molimo da upozorite svoju djecu da se i u autobusu drže učenika iz svog razreda, svaki dan sjede na istom mjestu i izbjegavaju miješanje s drugim skupinama, a najvažnije da održavaju najveći mogući fizički razmak.

Vozni red još dogovaramo.

Školska prehrana bit će organizirana u razrednim odjelima za većinu učenika , a za manji broj učenika u blagovaonici.

Svaki dan prije slanja djeteta u školu dužni ste  mu izmjeriti temperaturu i zapisati u Dnevnik temperature.

Dijete s povišenom temperaturom i respiratornim smetnjama ne smijete slati u školu.

I dalje pratite  Web stranicu škole zbog novih obavijesti, mogućih  promjena i objave Provedbenog plana za našu školu.

Ravnateljica