preskoči na sadržaj

Osnovna škola Antuna Mihanovića Petrovsko

Login
Kalendar
« Svibanj 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Anketa (mala)
Kako provodite zimske praznike?




Korisni linkovi

U skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka roditelji svih učenika OŠ Antuna Mihanovića Petrovsko dali su pisanu suglasnost za objavu fotografija i osobnih podataka učenika.

 
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
ODRŽANO ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ NJEMAČKOGA JEZIKA
Autor: JASENKA MARMILIĆ, 23. 3. 2022.

Naša škola bila je domaćin Županijskog natjecanja iz Njemačkoga jezika koje je održano 18. ožujka 2022.


Nakon okupljanja i doručka  započela je svečanost otvaranja himnom i pozdravnim govorima ravnateljice Andrijane Osredečki i predsjednika Općinskog vijeća Željka Vučilovskog. Zatim su učenici započeli rješavanje ispita.

Prosudbeno povjerenstvo Županijskog natjecanja  u sastavu: Alexandra Krklec,  Martina Kovačec, Petra Jurina, Kristina Štrok i Marta Klarić Adanić ispravljale su testove i objavile konačnu listu poretka. Predloženi učenici  koji su riješili od 70% do 100%, a čiji listovi s odgovorima su poslani predsjedniku Državnog povjerenstva su sljedeći:

KATEGORIJA I lista A

R.BR.

 PREZIME I ME UČENIKA

MENTOR

ŠKOLA

BODOVI- /%

1.

VRHOVEC, MATEO

 

Pavić, Lucija

 

Osnovna škola  Augusta Cesarca, Krapina

 

61,5

87,86%

2.

BARDI, LUKA

Vinter, Jelena

Osnovna škola Belec

55,5

79,29%

3.

HAJNIĆ, MIA

 

Matejaš, Vladimir

 

Osnovna škola Zlatar Bistrica

55,5

79,29%

4.

PUH, MIHAELA

 

Pavić, Lucija

Osnovna škola  Augusta Cesarca, Krapina             

53,5

76,43%

5.

FORJAN, MATEJA

Krklec, Alexandra

 

Osnovna škola Gornje Jesenje

 

53,5

76,43%

6.

HARAMINA, NIKA

Klobučar, Mirjana

Osnovna škola "Ljudevit

Gaj" u Krapini, Krapina

53,5

76,43%

7.

OČKO, JULIJA

Valentina Kunštć

Osnovna škola Viktora Kovačića, Hum na Sutli

52,5

75%

8.

BLAŽEVIĆ, HANA

Klobučar, Mirjana

Osnovna škola "Ljudevit

Gaj" u Krapini, Krapina

49

70%

 

KATEGORIJA II

R.BR.

PREZIME I IME UČENIKA

MENTOR

ŠKOLA

BODOVI-/%

1.

ŽAGAR, NIKA

 

Čulig Martinjak, Valentina

 

Osnovna škola Matije Gupca, Gornja Stubica

 

59

84,28%

2.

ŽNIDARIĆ, PETRA

 

Helena Hudi

 

Osnovna škola "Ljudevit Gaj" Krapina

52

74,29%

 
Ovom prilikom zahvaljujemo na nagradama, poklonima i pekarskim proizvodima  za sve natjecatelje, mentore i članice Povjerenstva
- izdavačkoj kući Alfa,
- Aquae Vivae Krapinske Toplice
- Nakladi Ljevak
- Pekarnici Presečki i 
- izdavačkoj kući Školska knjiga
Svima želimo uspjeh i napredak u daljnjem radu, a nagrađenima i plasman na Državno natjecanje.
 
 
            
                      
                      
                      
                      
                                                                
                      
                      
                      




[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju