OBAVIJEST ZA PRVAŠIĆE I NJIHOVE RODITELJE
Autor: JASENKA MARMILIĆ, 19. 8. 2021.

Dragi naši prvašići i roditelji prvašića,

u nastavku možete pročitati važne obavijesti vezane uz početak školske godine 2021./22.

Nastava počinje 6.rujna.

1.r na Petrovskom je poslije podne, a u Slatini ujutro.

Ovim putem vas obavještavamo da će djeca sve obvezne udžbenike, radne bilježnice i likovnu mapu  dobiti u školi, koje će te preuzeti prvi dan nastave.

Molimo roditelje da nabave ostali potreban pribor:

- bilježnice (pisanka A , matematička bilježnica , crtančica) – sve po 3 komada

- flomastere

- drvene bojice

- škare

- ljepilo za papir

- pribor za likovnu kulturu - pastele, glinamol, vodene boje, tempere, kistove za vodene boje i tempere, posudicu za vodu, crni tuš, drvene štapiće (najbolje one za ražnjiće)

- opremu za tjelesnu i zdrav. kulturu - sportska obuća i odjeća (bijela majica kratkih rukava, donji dio trenirke ili tajice)

- mali ručnik

- papuče

• Ostalo nakon dogovora s učiteljicama

S velikom radošću očekujemo naše nove učenike.

MOLIM DA REDOVITO PRATITE NAŠU WEB STRANICU  na kojoj objavljujemo informacije vezane uz organizaciju nastave.