Osnovna škola Antuna Mihanovića Petrovsko

« Studeni 2020 »

VAŽNE OBAVIJESTI
Autor: JASENKA MARMILIĆ, 4. 9. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji!

U ponedjeljak počinje nova školska godina. Radujemo se povratku u školu i sve vas ponovno vidjeti.

Nadam se da ste redovito pratili obavijesti na web stranici škole, osobito Protokole za učenike.

Kako je  bilo upita oko otvaranja Yammer učionica i garderobnih ormarića, obavještavam vas da će učenici 5.r upute dobiti u ponedjeljak od razrednica i učiteljice Informatike koja će im i pokrenuti virtualni razred. Nemojte brinuti, žuriti… Sve će biti detaljno objašnjeno. Posebno ćemo se potruditi s uputama za sve vas od 1. do 5.r kojima je sve to novo i nepoznato. Postepeno ćemo vas uvoditi u online rad.

Što se tiče garderobnih ormarića, razrednice petih razreda su obavijestile svoje učenike da vrate ključeve jer će zadužiti nove, a njihove dobiti prvašići.

Molim sve koji imaju potrebu za dodatnim objašnjenjem da mi se slobodno obrate.

Zahvaljujem svima na strpljenju i pozivam da zajedno budemo jači od svih iznenađenja i izazova koji nas čekaju, jer samo zajedništvom možemo uspjeti.

U ponedjeljak vas očekujemo radosne, s torbom za udžbenike, bilježnicama, papučama, garderobnim ključevima i naravno maskama za lice…

Ravnateljica