Dana 24. travnja u našoj je školi provedena radionica fokus grupe. Dio je to projekta Škole hrabrosti u kojemu naša škola sudjeluje kao partner Hrabrom telefonu.
Za sudjelovanje u radionici odabrani su učenici razredne nastave: Maša Šanjug i Luka Mužar iz 1.a, Lana Škrnjug i Patrik Rumbak iz 2.a, Larisa Vugrinec i David Poslon iz 3.a te Aleksandar Škrnjug i Maša Presečki iz 4.a razreda. Cilj provođenja ove radionice je prikupljanje informacija o potrebama djece u području mentalnog zdravlja. Stoga su naši učenici, kao predstavnici svoje generacije, iznosili teme koje bi im mogle biti zanimljive na području mentalne higijene.
Fokus grupu provele su članice tima Hrabrog telefona: Antonija Hojt Ilić (socijalna pedagoginja) i Dolores Kujek (pedagoginja).
Zahvaljujemo učenicima i gošćama na suradnji i provođenju ovog važnog koraka našeg zajedničkog projekta!

