« Ožujak 2024 »

Autor: Katarina Muranić, 13. 3. 2020.

Poštovani roditelji,

Danas su svi učenici prijavljeni u Yammer grupu po razredima i grupu Osnovna škola Antuna Mihanovića Petrovsko. Učenici su na početku sata pitani imaju li kod kuće tablet, stolno računalo ili laptop te imaju li kućni internet. U skladu s odgovorima učenika, učenici koji nemaju računalo, tablet ili laptop dobivaju na korištenje tablete prvih razreda. Roditelji trebaju doći u školu potpisati suglasnost za preuzimanje. Učenici 5. i 7. razreda koji nemaju odgovarajuću opremu kod kuće, uz suglasnost roditelja dan je na korištenje kod kuće njihov tablet. Ukoliko još koji učenik kod kuće nema odgovarajuću opremu, molim Vas da javite u školu u ponedjeljak ujutro, kako bi Vam omogućili korištenje tableta.

Za sada je jedina pouzdana vijest da od ponedjeljka kreće online nastava za sve učenike.

Učenici nižih razreda nastavu će pratiti na HRT3 programu. Za učenike viših razreda biti će osigurani online sadržaji.

Ostale provjerene informacije  trenutno nemamo. Danas ili sutra zasigurno ćemo znati više i u skladu s time i Vi ćete biti obaviješteni. Molim Vas da pratite stranicu škole, a učenici neka prate svoje grupe na Yammeru.

Ovo je za sve nas jedno novo iskustvo, pa vas molimo za razumijevanje.

Sretno svima!