RAZLIČITOSTI NAS SPAJAJU I OBOGAĆUJU

24. travnja u našoj školi je održan susret u sklopu projekta ''Različitosti nas spajaju i obogaćuju''.

U projektu sudjeluju učenici 2.a razreda pod vodstvom učiteljice Vesne Mikša i učenici osnovnoškolskog uzrasta Centra za odgoj i obrazovanje Krapinske Toplice.

Na susretu i druženju u našoj školi, djeca su ukrašavala cvjetove koje im je pripremila stručna suradnica defektologinja, Nevenka Vodolšak - Pavić.

Cilj je ovog projekta razvijanje učeničke odgovornosti, solidarnosti i empatije te prepoznavanje i prihvaćanje različitosti osoba s teškoćama. Druženje je proteklo u veselom ozračju kreativne radionice.

objavio: JASENKA MARMILIĆ   datum: 26. 4. 2018.

RAZLIČITOSTI NAS SPAJAJU I OBOGAĆUJU

objavio: JASENKA MARMILIĆ   datum: 26. 4. 2018.

« Lipanj 2018 »