ČITAMO MI, U OBITELJI SVI

19. siječnja započeo je novi ciklus projekta ''Čitamo mi, u obitelji svi'' u kojem ove godine sudjeluju učenici trećih razreda matične škole i PO Slatina.

Projekt je zamišljen tako da učenik petkom kući donosi ruksak opremljen novim zanimljivim knjigama te zajedno s obitelji provede vrijeme družeći se s knjigama. Srijedom se ruksak vraća u školu, a učenik u razredu čita svoj dojam zapisan u bilježnicu dojmova.

Ovo je već sedma godina kako naša škola sudjeluje u ovom projektu poticanja čitanja. Inače, projekt je osmislila Hrvatska mreža školskih knjižničara, a uz knjižničarku Jasenku Marmilić koja koordinira projekt, sudjeluju i učiteljice Ana Puljek i Irena Šimunović.

Ruksak je opremljen sljedećim knjigama: Sirup protiv mačjeg kašlja, Gregov dnevnik, Zaboravljeni sin, Kako se praščić zaglavio, Volim mačke i mačiće, Ovladavanje čitanjem, Mali fizičar.

Učenicima, njihovim roditeljima i ostalim ukućanima želimo ugodno druženje s knjigama!

Više o projektu možete pročitati na sljedećoj poveznici: www.knjiznicari.hr/ruksak

U srijedu 24. siječnja, zajedno smo poslušali prvi dojam koji je pročitala učenica Viktorija Herak.

objavio: JASENKA MARMILIĆ   datum: 19. 1. 2018.

ČITAMO MI, U OBITELJI SVI

objavio: JASENKA MARMILIĆ   datum: 19. 1. 2018.

« Studeni 2018 »