ČLANOVI VIJEĆA UČENIKA POSJETILI OŠ SIDE KOŠUTIĆ RADOBOJ

11. svibnja članovi Vijeća učenika naše škole održali su svoj redovni sastanak u gostima kod članova Vijeća učenika OŠ Side Košutić Radoboj.

Zajednički sastanak organizirala je knjižničarka, koordinatorica VU. Nakon što su naši učenici stigli u OŠ Radoboj i upoznali se s domaćinima, započeo je radni dio sastanka. Gošća sastanka, gđa Njina Grbić, održala je radionicu medijske pismenosti - oglašavanje. Razgovarala je s učenicima o vrstama oglašavanja te su zajedno pogledali i analizirali reklame namijenjene djeci. Zatim su analizirali oglase u časopisima za djecu i mlade. Nakon radionice slijedile su društvene igre vezane uz zdravstveni i građanski odgoj. Učenici nižih razreda igrali su igru Živjeti zdravo, a učenici viših razreda igru Less risk-more fun.

Sastanak smo završili druženjem i razmjenom poklona za uspomenu na susret.

objavio: JASENKA MARMILIĆ   datum: 12. 5. 2017.

ČLANOVI VIJEĆA UČENIKA POSJETILI OŠ SIDE KOŠUTIĆ RADOBOJ

Sastanak smo završili druženjem i razmjenom poklona za uspomenu na susret.

objavio: JASENKA MARMILIĆ   datum: 12. 5. 2017.

« Kolovoz 2017 »