ZAVRŠEN 1. DIO ŠKOLE PLIVANJA

Od 18. do 20. travnja u Krapinskim Toplicama održana je škola plivanja.

U školi plivanja sudjelovali su učenici petog razreda, neplivači iz šestih razreda te neplivači iz sedmog razreda.

Obuku plivanja izvršile su učiteljice TZK Marija Petrović i Sanja Leskovar, dok su u pratnji bile učiteljice Dubravka Tržić, Tina Zorko i Katarina Muranić.

Prvi dan škole plivanja obuhvaćao je pripremne vježbe, inicijalnu provjeru znanja plivanja, vježbe navikavanja na vodu, vježbe disanja, vježbe plutanja, vježbe klizanja te igre u vodi.

Drugi dan obuhvaćao je ponavljanje svih vježbi iz prvog dana te učenje plivanja     prsnom tehnikom i učenje plivačke tehnike „kraul noge“.

Treći dan obuhvaćao je ponavljanje prethodno naučenih plivačkih tehnika te učenje plivačke tehnike „kraul“ u cijelosti.

objavio: JASENKA MARMILIĆ   datum: 28. 4. 2017.

ZAVRŠEN 1. DIO ŠKOLE PLIVANJA

Od 18. do 20. travnja u Krapinskim Toplicama održana je škola plivanja.

objavio: JASENKA MARMILIĆ   datum: 28. 4. 2017.

« Prosinac 2017 »