MEĐUNARODNI DAN DJEČJE KNJIGE

3. travnja u našoj smo knjižnici obilježili Međunarodni dan dječje knjige.

Učenici 2.a razreda sa svojom su učiteljicom Anom Puljek posjetili školsku knjižnicu. Ponovili su svoje znanje o knjižnici i pravila ponašanja u knjižnici i prema knjigama. Zatim su se prisjetili Hansa Christiana Andersena i njegovih najpoznatijih bajki. Tada su knjižničarka i učenica Franka Krklec pročitale zaboravljenje i manje poznate Andersenove bajke Petero iz mahune graška, Leptir i Sreća može biti u štapiću. Razgovarali smo o bajkama i porukama koje nam prenose te tako posvetili jedan školski sat najvećem dječjem piscu.

objavio: JASENKA MARMILIĆ   datum: 3. 4. 2017.

MEĐUNARODNI DAN DJEČJE KNJIGE

3. travnja u našoj smo knjižnici obilježili Međunarodni dan dječje knjige.

objavio: JASENKA MARMILIĆ   datum: 3. 4. 2017.

« Lipanj 2017 »