USPJESI NAŠE LITERARNE SKUPINE

Literarna skupina pod vodstvom Marije Bolšec, učiteljice hrvatskog jezika opet osvaja pohvale i nagrade.

ZBOR MALIH PJESNIKA U ZLATARU

24. rujna rad učenice Barbare Belošević, 7.r. uvršten je u zbirku radova. Učenica je čitala svoj rad u Zlataru na Zboru malih pjesnika.

SMOTRA DJEČJEGA KAJAVSKOGA PJESNIŠTVA ''DRAGUTIN DOMJANIĆ'' U ZELINI

22. listopada rad učenice Helene Dolovčak, 8.r uvršten je u zbornik radova Črlene čizmice. Helena je svoj rad čitala u Zelini na Smotri dječjega kajavskoga pjesništva ''Dragutin Domjanić''. Osvojila je nagradu za najcjelovitiju pjesmu koju dodjeljuje časopis Kaj.

MALA NAGRADA ĐALSKI

25. listopada lijepo je bilo biti u Zaboku na dodjeli Male nagrade Đalski. Prvu nagradu, odnosno Malu nagradu Đalski osvojila je Helena Dolovčak. Ona će zajedno s učiteljicom Marijom Bolšec boraviti tri dana u Crikvenici na nagradnom putovanju.

Moramo se pohvaliti da su učenici naše škole uz 1. nagradu osvojili i pohvale. Pohvaljeni su radovi Luke Poslona, 6.a i Karla Koreta, 8.r.

Čestitamo svim učenicima i učiteljici na osvarenim literarnim uspjesima! smiley

objavio: JASENKA MARMILIĆ   datum: 28. 10. 2016.

USPJESI NAŠE LITERARNE SKUPINE

ZBOR MALIH PJESNIKA U ZLATARU

SMOTRA DJEČJEGA KAJAVSKOGA PJESNIŠTVA ''DRAGUTIN DOMJANIĆ'' U ZELINI

MALA NAGRADA ĐALSKI

Čestitamo svim učenicima i učiteljici na osvarenim literarnim uspjesima! smiley

objavio: JASENKA MARMILIĆ   datum: 28. 10. 2016.

« Prosinac 2017 »