Sigurnost u cestovnom prometu- Jumicar
Autor: Katarina Muranić, 12. 10. 2016.

Dana 26.09.2016. učenici 2. razreda naše škole sudjelovali su u edukaciji o sigurnosti u cestovnom prometu. U nastavku pročitajte izvješće o edukaciji sa stranice Jumicara.

Jumicar nastavlja s edukacijom o sigurnosti u cestovnom prometu s učenicima OŠ Janka Leskovara u Pregradi, gdje su danas gostovale OŠ Đurmanec i OŠ Antuna Mihanovića, Petrovsko.

Naš prometni poligon i ovoga je puta za učenike bio izazov kojeg su rado prihvatili. Sve je uspješno odrađeno zahvaljujući Jumicar instruktorima i policijskim službenicima gdinu. Ivanu Paviću i gdinu. Zlatku Macanu  iz PP Pregrada. Malene vozače na kraju vožnje razveselile su vozačke dozvole koje su dobili od gradonačelnika Grada Pregrade gospodina Marka Vešligaja i načelnika općine Đurmanec gospodina Damira Beloševića. Čestitamo svima na uspješnoj vožnji!

Volonteri Gradskog društva Crvenog križa Pregrada danas su našim polaznicima pokazivali kako se pobrinuti za ozlijede. Zahvaljujemo vrijednoj ekipi koja je upotpunila program!

Isto tako, program bi bio nepotpun bez DVD-a Pregrada, pod zapovjedništvom gospodina Brezaka. Hvala vatrogascima što našu djecu nastoje ohrabriti i pripremiti za situaciju požara.

Program prometne kulture omogućili su Krapinsko – zagorska županija, Grad Pregrada, Općine Đurmanec i Petrovsko, a organizaciju cijele manifestacije na sebe su preuzeli ravnatelji OŠ J. Leskovara, OŠ Đurmanec i OŠ A. Mihanovića, zbog čega je cijeli program odrađen za čistu peticu!

Zahvaljujemo se svim ekipama i partnerima za uspješnu realizaciju!