« Ožujak 2024 »

Školska natjecanja
Autor: Vesna Požgaj Mihajlović, 9. 2. 2011.

Početak drugog polugodišta u našoj su školi obilježila školska natjecanja.Učenici su se natjecali kako bi izborili odlazak na Županijska natjecanja.Čestitamo svim učenicima na trudu i rezultatima koje su postigli.

18. siječnja održalo se školsko natjecanje iz geografije.Sudjelovala su četiri učenika, a na županijsko natjecanje koje će se održati u OŠ Veliko Trgovišće se plasirao Karlo Horvat iz 8. razreda.

Natjecanje iz povijesti održano je 19. siječnja.Od troje učenika iz osmih razreda , na Županijsko natjecanje u Gornje Jesenje pozvan je Matija Rumbak.

U poznavanju matematike natjecali su se 24. siječnja učenici četvrtog razreda (njih petero), jedan učenik iz petog razreda, četiri učenika iz sedmih razreda, te jedna učenica iz osmog razreda.Najbolji će predstavljati našu školu  na Županijskom natjecanju  u OŠ Mihovljan.

25. siječnja svoje znanje njemačkog jezika pokazalo je troje učenica osmog razreda.Najboljom se pokazala Dorotea Levak, koja je pozvana na Županijsko natjecanje u OŠ Mače.

U poznavanju engleskog jezika natjecale su se 26. siječnja četiri učenice iz osmog razreda.Županijsko natjecanje održat će se u OŠ Budinščina.

1. veljače održano je školsko natjecanje iz biologije.Sudjelovalo je pet učenica iz osmih razreda, a Županijsko natjecanje će se održati u OŠ Sv. Križ Začretje.

Svim učenicima želimo puno sreće, znanja i uspjeha na daljnjim natjecanjima!