« Ožujak 2024 »

AH TA LJUBAV....
Autor: JASENKA MARMILIĆ, 13. 2. 2017.

13. veljače u našoj smo školi obilježili Valentinovo malom svečanošću proglašenja pobjednika literarnog natječaja ''Ljubav u nama''.

Naši pjesnici marljivo su pisali pjesme posvećene ljubavi i na taj način sudjelovali u literarnom natječaju povodom Valentinovog. Ove godine natječaj je raspisan već 7. put te su učiteljice hrvatskog jezika i knjižničarka odabrale tri najbolja rada i dodijelile dvije pohvale.

Kroz svečanost dodjele nagrada vodila nas je Maja Levak, učenica 5. razreda. Recitacije ljubavnih pjesama izveli su Matija, Erik, Laura i Antonija, također učenici 5. razreda. Slijedilo je proglašenje pobjednika literarnog natječaja. Pohvaljeni su radovi ''On'' Kristine Leljak, 6.a i ''Ljubav'' Luke Belačića, 6.b. Nika Poslon, učenica 6.a razreda osvojila je treće mjesto pjesmom ''Ah ta ljubav''. Drugo mjesto pripalo je Lani Kunštek, 6.b koja je napisala pjesmu ''Ljubavne besmislice''. Prvo mjesto osvojila je Ema Šanjug, 6.b pjesmom ''Ženski jadi''.

Čestitamo pobjednicima, a ostalima zahvaljujemo na sudjelovanju i zajedničkom obilježavanju Dana zaljubljenih.

U privitku možete pročitati nagrađene radove.

Priloženi dokumenti:
Nagra_eni_radovi.doc (29.50 KB)